Dai Duong La Gi Homestay & Coffee

Belangrijkste voorzieningen

  • 24-uurs zorg

  • Pendeldienst

  • Vergaderfaciliteiten

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel met 17 kamers ligt op 11 minuten loopafstand van het Cam Binh-strand en biedt draadloos internet in openbare gebieden en privéparkeren.

    Dit hotel is gelegen binnen 3 km van het Suoi Dua Amusement Center. Dit hotel in Lagi bevindt zich in de buurt van NBC Resort.

    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee biedt de gasten een terras, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Een bidet, een apart toilet en een douche evenals een haardroger en handdoeken zijn ook in de kamers inbegrepen. De geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. De privébadkamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals een haardroger en handdoeken. Gasten kunnen genieten van een uitzicht over de tuin.

    Er is een tuin bar op het terrein.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Dai Duong La Gi Homestay & Coffee

    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee biedt de gasten een terras, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Een bidet, een apart toilet en een douche evenals een haardroger en handdoeken zijn ook in de kamers inbegrepen. De geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. De privébadkamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals een haardroger en handdoeken. Gasten kunnen genieten van een uitzicht over de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Bedden foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Bedden foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Macro Details foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Mensen foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Bedden foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Macro Details foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Voorzieningen foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Toiletten foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Macro Details foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Mensen foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Bedden foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Wastafels foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Buitenkant foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Bedden foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Kamer foto
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Kamer foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Kamer foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Keuken foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Kamer foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Keuken foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Faciliteiten foto Dai Duong La Gi Homestay & Coffee Kamer foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +

    Locatie bij Dai Duong La Gi Homestay & Coffee

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Dai Duong La Gi Homestay & Coffee

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wordt er huurservice geboden door Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel?
      Gasten krijgen de mogelijkheid om fietsen rechtstreeks bij Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel te huren.
    • Kan comfortabele Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel huisdieren accepteren?
      Gasten die in comfortabele Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    • Is er een strand beschikbaar voor gasten op het terrein van Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel?
      Ja, in Dai Duong La Gi Homestay & Coffee hotel kunnen gasten genieten van het gemak van een wit zandstrand op het terrein.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Dai Duong La Gi Homestay & Coffee